O nas

Firma ROL-PEST to sklep ogrodniczy w Żołędowie, koło Bydgoszczy. Nasz sklep to aż 6000m² powierzchni oraz blisko 40 tys. artykułów dla domu i ogrodu. Jesteśmy największym centrum ogrodniczym w regionie.

W przygotowanej przez nas ofercie proponujemy między innymi rośliny ogrodowe. Oferujemy aż 15 tys. odmian! Sprzedajemy zarówno nasionka, jak i sadzonki. Możemy pochwalić się różnorodnością gatunkową, dobierzesz kwiaty domowe dostosowane do różnych warunków. Pomożemy również w wyborze odpowiednich donic dla naszych roślin. Dla osób wygodnych polecamy kwiaty sztuczne.Ogród jest wizytówką każdego domu, dlatego warto o niego zadbać oraz poświęcić mu trochę czasu. To on jako pierwszy wita naszych gości. Centrum ogrodnicze ROL-PEST to również narzędzia ogrodnicze.

Nasi pracownicy pomogą Ci w wyborze odpowiedniej kosiarki, glebogryzarki, kosy czy podkaszarki, tylko renomowanych firm na Polskim rynku. Posiadamy szeroki wybór narzędzi ogrodniczych czołowych producentów takich jak FISKARS i GARDENA. Nożyce, chwytaki, szpadle, grabie oraz wiele innych produktów znajdą Państwo w naszym sklepie. Wszystko to w przyjaznych dla naszego portfela cenach.